KONST / Litografier / Serigrafier 10379630

nr 1037 9630

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Serigrafier, 3 st, Richard Ryan (f. 1974), bladets mått: 19x26 & 26x19, signerad

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 maj 2016
kl 18:05:30

16/5 05:58:28 1      Vinnande bud

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan